TurkSohbet.Com sohbet odaları içerisinde şuan; 206 kullanıcı, 38 kanal içinde sohbet etmektedir.

TurkSohbet.Com'un Amaçları ve Geçmişi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

TurkSohbet.Com ailesi olarak, amacımız sizlere nezih, kaliteli ve samimi bir sohbet platformu sunmaktır. 2001 yılında başlayan bu yolculukla, sizlere dostça, arkadaşça ve saygılı bir ortamda bir araya gelme fırsatı sunmayı hedefledik. Bugün, yılların verdiği deneyimle kesintisiz bir şekilde hizmet veriyoruz ve bunu ücretsiz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sizleri, TurkSohbet.Com'a katılmaya ve bu seçkin sohbet ortamında yer alarak zamanınızı değerlendirmeye davet ediyoruz. Amacımız, kendinizi evinizde hissedeceğiniz, kaliteli ve güvenilir bir platform oluşturarak, sizlere en iyi deneyimi sunabilmektir.

TurkSohbet.Com Neden Kuruldu?

TurkSohbet.Com, ülkemizde ve dünyada online sohbet kültürünün geliştiği 90'lı yılların başında ortaya çıkmıştır. Bu dönemde internet hızları yavaş olduğu için video sohbet, sesli chat veya kameralı sohbet gibi uygulamalar yaygın değildi. IRC tabanlı sohbet siteleri ise insanların sanal ortamda yeni insanlarla tanışmasını sağlayan önemli bir mecra haline geldi. Bu noktada, TurkSohbet.Com olarak amacımız, gelişen teknolojiyi kullanarak insanlara en iyi sohbet deneyimini sunmaktı. Tamamen ücretsiz hizmet sunan sitemizde kimlik bilgilerinizi paylaşmadan, güvenli bir şekilde sohbet edebilir, harika müzikler eşliğinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yarışma ve oyun kanallarımızda bilgi seviyenizi artırabilir, ödüllü yarışmalara katılabilirsiniz. Ayrıca, mobil sohbet chat programları ile dilediğiniz yerden platformumuza erişebilirsiniz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

TurkSohbet.Com olarak vizyonumuz, kullanıcılarımıza güvenilir ve rahat bir sohbet ortamı sunarak, onların eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmesini en iyi şekilde sağlamaktır. Misyonumuz ise, Türk ahlak yapısına uygun, seviyeli bir sohbet ortamı oluşturarak, kalıcı arkadaşlıkların kurulmasına katkı sağlamak ve kullanıcılarımıza seviyeli bir platformda hizmet sunmaktır.

Sizleri de TurkSohbet.Com ailesine katılmaya davet ediyor, sizlerle birlikte Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ve sevilen sohbet sitesi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Saygılarımızla,

TurkSohbet.Com Yönetimi

turkiye sohbet siteleri
"İnsanı güçlü kılan, bazı insanların düşündüğü gibi elinde tutmak değil, bazen de bırakmaktır." ~Anonim

Copyright 2023 © TurkSohbet.Com Tüm Hakları Saklıdır.

sohbet odası