TurkSohbet.Com sohbet odaları içerisinde şuan; 358 kullanıcı, 13 kanal içinde sohbet etmektedir.

Yasal Uyarı (Site Kullanım Koşulları)

TurkSohbet.Com İnternet Sitesine hoş geldiniz. Bu bölüm, İnternet Sitesini (Site) ziyaret ve kullanım koşullarını içermektedir.

Bu İnternet Sitesinin içerisinde bulunan her hangi bir sayfasına girilmesi halinde aşağıda belirtilen şartlar kabul edilmiş sayılır. Bu şartların kabul edilmemesi durumunda İnternet Sitesine girilmemelidir.

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer almakta olan tüm eserler (resim, makale, yazı, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) TurkSohbet.Com (Site) ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. TurkSohbet.Com olası izinsiz içerik kopyalama veya tasarımla ilgili olan kopyalamalarla ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

TurkSohbet.Com Sitenin kullanımı, aşağıdaki esas ve şartlara tabidir.

  1. TurkSohbet.Com Sitesinde yer alan tüm eserler TurkSohbet Yönetiminden izin alınmaksızın değiştirilemez, yayımlanamaz,çoğaltılamaz, dağıtılamaz, başka bir lisana çevrilerek uygulanamaz.
  2. Siteyi kullanan kişinin, kullanım anından itibaren geçerlilik kazanan “Kullanıcı Sözleşmesi” kabul edilmiş sayılır. TurkSohbet, ” Kullanıcı Sözleşmesi “, değişiklikleri çevrim içi yayınlamak koşulu ile her an değiştirme hakkını saklı tutar. Çevirim içi yayınlanan değişikliklerden zamanında haberdar olmak için ” Kullanıcı Sözleşmesi ” düzenli olarak takip etmek, Site kullanıcısının sorumluluğundadır. Yapılan değişikliklerden sonra Siteyi kullanmaya devam eden kişi, ” Kullanıcı Sözleşmesi “ndeki değişiklikleri kabul etmiş sayılır.
  3. TurkSohbet.Com Sitesindeki yazılı veya görsel materyal hiç bir şekilde değiştirilemez, telif hakkı ibareleri silinerek kullanılması yasaktır.
  4. TurkSohbet.Com Web sitesinden yazılı ve/veya görsel nitelikte bilgi indirme ve baskı alma gibi çoğaltma yahut internet sitelerinde kullanmak kesinlikle yasaktır.
  5. TurkSohbet.Com Web sitesinde yer alan eserlerin bütünü veya bir kısmı değiştirilerek veya başka bir suretle diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılması yasaktır.
  6. TurkSohbet.Com Site Yönetimi tarafından kullanıcılarına sunduğu bilgilerin doğru olması için her türlü gayreti göstermekle beraber, bilgilerin doğruluğu konusunda, açıktan veya ima yolu ile hiç bir garanti vermez. TurkSohbet yanlış veya eksik bilgiden kesinlikle sorumlu değildir.
  7. TurkSohbet.Com web sitesinde bulunan tasarımla ilgili Logo ve resimler kopyalanamaz farklı internet sitesinde kullanılamaz.

TurkSohbet.Com Teması İstanbul 3.Noterliği tarafından TurkSohbet.Com adına lisanslı olarak tescillenmiştir. Muhtemel bir illegal kullanım/paylaşım durumunda suçlu durumuna düşeceğinizi hatırlatırız. Gerekli hallerde tescil belgeleri sunulabilir.

TurkSohbet.Com İnternet Sitesinde yer alan İnternet sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır.

turkiye sohbet siteleri
"Bir şeyi bilmediğiniz zaman size öğrenme imkanı verdiği için minnettar olun." ~Anonim

Copyright 2023 © TurkSohbet.Com Tüm Hakları Saklıdır.

sohbet odası