TurkSohbet.Com sohbet odaları içerisinde şuan; 211 kullanıcı, 21 kanal içinde sohbet etmektedir.

Sitemizi Kullanmadan Önce Okumanız Gereken Kullanıcı Sözleşmesi

Saygıdeğer Kullanıcılarımız,

TurkSohbet.Com'a hoş geldiniz. Sitemizi kullanmadan önce, lütfen aşağıdaki kullanıcı sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Sitemizi ziyaret ederek veya hizmetlerimizden yararlanarak, aşağıda belirtilen şartları kabul ettiğiniz varsayılmaktadır.

  1. Sahiplik ve İşletme: TurkSohbet.Com web sitesi ve tüm bağlı sayfalar, TurkSohbet.Com sitesine aittir.
  2. Yaş Sınırlaması: 18 yaşından küçüklerin sohbet odalarına yer almaları kesinlikle yasaktır.
  3. Bilgi Doğruluğu: Sitemizdeki hizmetleri kullanırken sağladığınız bilgilerin tam, doğru ve güncel olduğunu teyit etmeniz gerekmektedir. Bu bilgilerin eksik veya yanıltıcı olmasından doğacak sorumluluk size aittir.
  4. Kullanıcı Hesabı ve Güvenlik: Kullanıcı hesabınızın güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır. Şifrenizi korumanız ve yetkisiz kullanımı önlemeniz gerekmektedir. Hesabınızın güvenliği ile ilgili herhangi bir sorun yaşandığında derhal bize bildirmeniz gerekmektedir.
  5. İçerik ve İçerik Sorumluluğu: Sitemize yüklediğiniz veya ilettiğiniz içeriklerin doğruluğundan ve içeriğinden siz sorumlusunuz. TurkSohbet.Com, içeriklerinizin gizliliğini sağlamak için gereken önlemleri almakla birlikte içerik kaybından veya yetkisiz erişimden sorumlu değildir.
  6. Değişiklikler ve Güncellemeler: TurkSohbet.Com, sitedeki hizmetleri ve sözleşme şartlarını dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Değişiklikler sitede yayınlandığı andan itibaren geçerlidir. Sizlerin sorumluluğunda olan, değişiklikleri takip etmek ve kabul etmektir.
  7. Gizlilik: Kişisel bilgileriniz ve gizliliğiniz bizim için önemlidir. Bu konudaki politikalarımız "Gizlilik Politikası" bölümünde açıklanmıştır.

Bu kullanıcı sözleşmesini okuyup kabul ettiğinizde, sitemizi kullanmaya devam etmekle, yukarıda belirtilen şartları tam olarak anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz. TurkSohbet.Com olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmekteyiz. Sorularınız veya endişeleriniz için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,

TurkSohbet.Com Yönetimi

turkiye sohbet siteleri
"Gençliğin yaşı yoktur." ~Pablo Picasso

Copyright 2023 © TurkSohbet.Com Tüm Hakları Saklıdır.

sohbet odası