TurkSohbet.Com sohbet odaları içerisinde şuan; 372 kullanıcı, 28 kanal içinde sohbet etmektedir.

TurkSohbet.Com Yardım (S.S.S)

Türk Sohbet odalarını kullanan kullanıcıların karşılaşabileceği bazı yaygın sorunları ele almaya çalıştığımız bu sayfada, bu sorunların örneklerini vermeye çalıştık. Sistem içindeki takma ad (nick) sorunlarıyla ilgili yardım almak için #Help kanalını kullanabilirsiniz. Xline, ban ve kanal sorunlarıyla ilgili destek almak isterseniz #OperHelp kanalından faydalanabilirsiniz.

Sohbet operatörlerinin genellikle sıkça karşılaştığı soruları belirli başlıklar altında toplamaya çalıştık. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak adına bilgi sahibi olabilirsiniz. Herhangi bir sohbet ortamıyla ilgili aklınıza takılan her konuda bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

 

Sohbet odalarına bağlanabilmenin bir kaç farklı yolu vardır. Bunlardan en basit olanı ve önerileni, web tarayıcınız ile sohbet sayfası üzerinden yapılan bağlantıdır. IRC üzerinden bağlanabilmek için, kullandığınız cihaza göre IRC istemcileri farklılık gösterebilir. Masaüstü için mIRC, iOS için IRCCloud, Android cihazlar için AndroIRC en çok tercih edilen IRC istemcileridir.
Sitemize farklı bir nick ile bağlanıp #Operhelp kanalından destek talebinde bulunabilirsiniz. Bu konuda yetkili yöneticilerimiz sizlerin sorununuza en kısa sürede çözüm sağlayacaktır.

Evet. Sitemiz 18 yaş ve üstü kullanıcılar için geçerlidir. Reşit olmayan bireylere asla önermiyoruz.

Engellemek istediğiniz birinin nickini IRC üzerinden /ignore nick komutu ile, o kişinin IP/hostmask adresini engellemek için ise /ignore nick 2 komutuyla engelleyebilirsiniz.
Sohbet girişinizi tamamladıktan sonra /ns register şifre email komutu ile nick kayıt edebilirsiniz.

Sohbet'e bağlı durumdayken, /join #kanal komutu ile kaydetmek istediğiniz kanala girip, /cs register #kanal komutu ile kanal kaydetme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kaydetmek istediğiniz kanalın kayıtlı olup olmadığını kontrol etmek için /cs info #kanal komutu ile görebilirsiniz.
Herhangi bir üye işlemi ve kayıt olmadan da sohbet edebilirsiniz. Sadece kendinize ait bir nickinizin olmasını istiyorsanız kayıt edebilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı adınız olmadan da sohbet girişini yapabilirsiniz.

Özel görüşmelerinizi kapatmak için /mode nickiniz +D, açmak için ise /mode nickiniz -D komutunu yazmanız gerekmektedir.
Nick şifrenizi değiştirmek için /ns set password yenişifre komutunu kullanmanız yeterlidir.

Hayır. Sitemizde ücretsiz bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Herhangi bir kota yada sınırlandırma da yoktur, yazılı ve üyeliksiz olarak günün tüm saatleri canınız ne zaman isterse giriş yaparak, muhabbet keyfi yapabilirsiniz.

Bu sayfada size yeteri kadar yardımcı olamadıysak, #operhelp kanalındaki operatörler ile çekinmeden görüşebilirsiniz.

turkiye sohbet siteleri
"Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır." ~Pema Chodron

Copyright 2023 © TurkSohbet.Com Tüm Hakları Saklıdır.

sohbet odası